Sakarya Avukat & Sakarya Barosu Avukatları
Yeniden Kiralama Yasağı Kapsamında Tazminat Şartları
Ekim 16, 2023
boşanma davası avukatı
Boşanma Davası Nasıl Açılır? Adım Adım Rehber
Ocak 16, 2024

Kurumsal

Hakkımızda

Sakarya Avukat Hakan Kılıç

Sakarya ilinin Adapazarı ilçesinde doğan Avukat Hakan Kılıç, eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan staj eğitimini başarıyla tamamlayarak Sakarya Barosu’ndan avukatlık ruhsatnamesini almıştır.

Sakarya ilinde Avukat Hakan Kılıç; gayrimenkul hukuku, miras hukuku ve tazminat hukuku gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Tüm faaliyet ve uzmanlık alanlarımız için hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özel hukuk alanlarında birçok seminere katılarak kendisini özellikle gayrimenkul ve miras hukuku alanlarında geliştiren Avukat Hakan Kılıç; şirketlere, kurumlara, gerçek ve tüzel kişilere bilgi gizliliğine önem vererek danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

Büromuzda dürüstlük, özgünlük ve şeffaflığı temel ilke edinerek çalışıyoruz. Her müvekkilin özel ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara özel hukuki stratejiler geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.

Sakarya ilinde gayrimenkul hukuku alanında hizmet veren avukat büromuz; tapu iptali ve tescili, ortaklığın giderilmesi (izaleyi şuyu), muhdesatın aidiyetinin tespiti, kat karşılığı inşaat sözleşmesinden doğan davalar, inşaat sözleşmesinden doğan davalar, kira bedelinin tespiti, kiracının tahliyesi, ecrimisil (haksız işgal tazminatı), el atmanın önlenmesi, tapu kaydının düzeltilmesi, kamulaştırma gibi konularda avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Miras hukuku avukatı olarak; mirasçılık belgesi istemi, mirasçılık belgesinin iptali, vasiyetnamenin iptali, vasiyetnamenin tenfizi, tenkis davası, muris muvazaası nedeniyle tapu iptali ve tescil davası, mirasın gerçek reddi, mirasın hükmen reddi, miras payının devrine ilişkin davalar, aile konutunun sağ kalan eşe özgülenmesi gibi konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz.

Sakarya ve çevresinde uzman ve deneyimli bir tazminat hukuku avukatı olarak, müvekkillerimizin hukuki uyuşmazlıklarında ve çözüm süreçlerinde sağlıklı ve güvenilir adımlar atmasına rehberlik ediyoruz.

Sakarya ilinde avukat desteğine mi ihtiyacınız var?

Sakarya ve ilçelerinde hukuki bir uyuşmazlıkla karşı karşıya kaldıysanız, haklarınızı savunacak bir avukata ihtiyacınız olacaktır. Kendi haklarınızı savunmanın kolay olduğunu düşünseniz de hukuki meselelerde bu her zaman yeterli olmamaktadır. Hatta sadece resmi evrak işleri bile zorlayıcı olabilmektedir. Haklı olduğunuz bir konuda haksızlığa uğramak istemiyorsanız, nitelikli bir hukukçunun yardımı olmazsa olmazdır. Sakarya şehrinde uzman bir avukat seçimi yaparken, tercih edeceğiniz vekilin hangi alanlarda nitelikli olduğunu bilerek tercihte bulunmanız sizin faydanıza olacaktır. Her hukukçunun her davaya katılabileceğini ancak her alanda uzman olamayacağını unutmayınız.

Zira arama motorlarında Sakarya hukukçuları arasında en iyi avukatı bulmak için arama yapan çok fazla kişi olduğu tarafımızca gözlemlenmiştir. Oysaki hukukun çok geniş uzmanlık alanlarına ayrılmasından dolayı “Sakarya en iyi avukat” şeklindeki aramalar ile doğru bir hukuki yardıma ulaşmak kanaatimizce mümkün değildir.

Sakarya hukukçuları arasında sizde uzman ve başarılı bir avukat arıyorsanız Avukat Hakan Kılıç ile iletişime geçebilirsiniz.